Psikolojik Danışma, Rehberlik Uygulama ve Araştırma Merkezi

Randevu Alın

Arel PDR Merkezi acil durumlar dışında randevu sistemi ile hizmet vermektedir. Merkezimizden randevu almak için Öğrenci Başvuru Formu’nu doldurup tarafımıza e-posta yoluyla ulaştırabilir ya da merkezimize bizzat gelerek teslim edebilirsiniz.

Başvurularınız en kısa sürede değerlendirilip tarafınıza randevu günü ve saati ile ilgili geri dönüş yapılacaktır. Formda yer alan uygun gün ve saatleriniz kısmına mümkün olduğunca fazla zaman belirtmeniz, randevu sürecinizi hızlandıracaktır.

Acil durumlarda PDR Merkezi tarafından aranmayı beklemeden mesai saatleri içinde PDR ofislerine gelmeniz, mesai saatleri dışında en yakın sağlık kuruluşuna başvurmanız önerilir.

İlk randevunuza haber vermeden gelmemeniz durumunda, PDR Merkezi yardım almaktan vazgeçtiğinizi kabul eder. Bu durumda sürecin aktif hale gelebilmesi için merkezimize tekrar başvurmanız gerekmektedir.

Süreçle ilgili sorularınızı pdr@arel.edu.tr adresine e-posta yoluyla gönderebilir ya da merkezimize 0212 850 27 35 numaralı telefonla ulaşabilirsiniz.